B25620B1197K982
B25620B1197K982 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 190UF 10% 1.98KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1980V (1.98kV)
Height - Seated (Max): 4.803" (122.00mm)
Capacitance: 190 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 190UF 10% 1.98KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1980V (1.98kV), Height - Seated (Max): 4.803" (122.00mm), Capacitance: 190 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B1197K982 B25620B1197K982 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 190 uF, 1980 V and MKP PEC DC