B25620B1387K501
B25620B1387K501 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 380UF +-10% 1500V PEC MKP DC
Написати відгук
Description: 380UF +-10% 1500V PEC MKP DC, Packaging: Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B1387K501 B25620B1387K501 Виробник : EPCOS / TDK Film Capacitors 380uF +-10% 1500V PEC MKP DC