B25620B1617K103
B25620B1617K103 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 610UF 10% 1.1KVDC RAD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B1617K103 B25620B1617K103 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 610 uF, 1100 V and MKP DC