B25620B167K881
B25620B167K881 EPCOS - TDK Electronics
B2562x.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 160UF 10% 880VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 880volts 160uF 10% 75x70mm MKP.
Інші пропозиції B25620B167K881
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B167K881 B25620B167K881 Виробник : EPCOS / TDK B2562x.pdf Film Capacitors 880volts 160uF 10% 75x70mm MKP