B25620B407K881
B25620B407K881 EPCOS - TDK Electronics
B2562x.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 400UF 10% 880VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 880V
Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 400 µF
Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 400UF 10% 880VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 880V, Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 400 µF, Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm).
Інші пропозиції B25620B407K881
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B407K881 B25620B407K881 Виробник : EPCOS / TDK tdk_b2562_.pdf Film Capacitors 880volts 400uF 10% 75x132mm MKP