B25620B447K882
B25620B447K882 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 440UF 10% 880VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 880volts 440uF 10% 116x70mm MKP.
Інші пропозиції B25620B447K882
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B447K882 B25620B447K882 Виробник : TDK B2562_.pdf Film Capacitors 880volts 440uF 10% 116x70mm MKP