B25620C1347K321
B25620C1347K321 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 340UF 10% 1.32KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1320V (1.32kV)
Height - Seated (Max): 6.929" (176.00mm)
Capacitance: 340 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 340UF 10% 1.32KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1320V (1.32kV), Height - Seated (Max): 6.929" (176.00mm), Capacitance: 340 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620C1347K321 B25620C1347K321 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 340 uF, 1320 V and MKP DC