B25631A0227K700 EPCOS - TDK Electronics
B2563_B.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm)
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm), Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Інші пропозиції B25631A0227K700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631A0227K700 B25631A0227K700 Виробник : EPCOS / TDK tdkc-s-a0001073436-1.pdf Film Capacitors 220 uF, 700 V MKP DC-LSI