B25631B0157K700
B25631B0157K700 EPCOS - TDK Electronics
b2563_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 150UF+-10% 700V PEC MKP DC LSI
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.9 mOhms
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 150UF+-10% 700V PEC MKP DC LSI, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.9 mOhms, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B0157K700 B25631B0157K700 Виробник : EPCOS / TDK b2563_b.pdf Film Capacitors 150 uF, 700 V MKP DC-LSI