B300ITH4F YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; red; 700mcd; 625nm; 30mA; 30°; 2.0~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear; blinking OLC.3w0700m YETDA INDUSTRY OLC.3w0700m
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 280 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис B300ITH4F YETDA
LED; THT; 3mm; red; 700mcd; 625nm; 30mA; 30°; 2.0~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear; blinking OLC.3w0700m YETDA INDUSTRY OLC.3w0700m, кількість в упаковці: 100 шт.