B30C-2250-403-WT
B30C-2250-403-WT Brady Corporation
B-403.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 2.25 IN W X 100 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
Width: 2.250" (57.15mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL, 2.25 IN W X 100 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 2.250" (57.15mm) 2 1/4", Width: 2.250" (57.15mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers.