Продукція > BRADY CORPORATION > B30C-2250-483WT-KT
B30C-2250-483WT-KT
B30C-2250-483WT-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: 3919101500HITE,2.25"X100' KIT FI
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Warning
Label Type: Floor Sign
Label Size: 1200.00" L x 2.25" W (30480.0mm x 57.2mm)