B30C-3000-434
B30C-3000-434 Brady Corporation
B-434A.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B30, B434, SILVER, 3" X 100FT, F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)