Продукція > BRADY CORPORATION > B30C-3000-483WT-KT
B30C-3000-483WT-KT
B30C-3000-483WT-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B30,B483,WHITE,3"X100' KIT FIT
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Warning
Label Type: Floor Sign
Label Size: 1200.00" L x 3.00" W (30480.0mm x 76.2mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B30,B483,WHITE,3"X100' KIT FIT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Warning, Label Type: Floor Sign, Label Size: 1200.00" L x 3.00" W (30480.0mm x 76.2mm).