B30C-4000-549-WT
B30C-4000-549-WT Brady Corporation
B-549.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B30,B549,WHT,4" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)