B30C-4000-565-SL
B30C-4000-565-SL Brady Corporation
B-565.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B30,B565,SLV,4" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Metallized Polyester
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Silver
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B30,B565,SLV,4" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Metallized Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Silver, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.