B30C-4000-569-LB
B30C-4000-569-LB Brady Corporation
B-569.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B30,B569,LT BLU,4" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)