B32021A3222K
B32021A3222K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0022uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук