B32021A3472K
B32021A3472K TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук