B32022A3103K
B32022A3103K TDK ELECTRONICS
b32023a3334k189.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.01uF 1500VDC/300VAC PP 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук