B32022A3563M000
B32022A3563M000 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.056UF 20% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.056UF 20% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.056 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32022A3563M000 B32022A3563M000 Виробник : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 0.056uF 300volts 20% Y2