B32022B3223K
B32022B3223K TDK ELECTRONICS
b32023a3334k189.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.022uF 1500VDC/300VAC PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук