Продукція > TDK > B32522N3105K
B32522N3105K
B32522N3105K TDK
B32520_529.pdf
Виробник: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1µF
Lead length: 6mm
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 18x14.5x8.5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Manufacturer series: MKT
Climate class: IEC 60068-1
Type of capacitor: polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 1uF; 160VAC; 250VDC; 15mm; ±10%; MKT; THT, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1µF, Lead length: 6mm, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 18x14.5x8.5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Manufacturer series: MKT, Climate class: IEC 60068-1, Type of capacitor: polyester.