Продукція > TDK > B32522N6684J189
B32522N6684J189
B32522N6684J189 TDK
b32520_529.pdf
Виробник: TDK
Cap Film 0.68uF 450V PET 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук