Продукція > TDK > B32672L104J189
B32672L104J189
B32672L104J189 TDK
mkpb32671l672l.pdf
Виробник: TDK
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук