Продукція > TDK > B32674D3505K000
B32674D3505K000
B32674D3505K000 TDK
mkp_b32674_678.pdf
Виробник: TDK
Film Capacitors 5.0uF 10% 300volt MKP DCLink LS=27.5mm
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 5UF 10% 300VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 300V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Capacitance: 5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.4 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32674D3505K000 B32674D3505K000 Виробник : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 5.0uF 10% 300volt MKP DCLink LS=27.5mm
на замовлення 882 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
B32674D3505K000 B32674D3505K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32674_678.pdf Description: CAP FILM 5UF 10% 300VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 300V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Capacitance: 5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.4 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)