B33-2000-2-7642
B33-2000-2-7642 Brady Corporation
B-7642.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B33, B7642, WHITE, 3.118 X 2" FI
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 2.00" Dia (50.8mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B33, B7642, WHITE, 3.118 X 2" FI, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 2.00" Dia (50.8mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm).