B33-60X10-7643-RD
B33-60X10-7643-RD Brady Corporation
B-7643.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B-7643 CABLE TAGS FOR I3300/I530
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 2.362" (60.00mm)
Width: 0.394" (10.00mm)