Продукція > TDK > B33331B6506J080
B33331B6506J080
B33331B6506J080 TDK
Виробник: TDK
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 450VAC 50uF Film Cap 50mm(D)x100mm(L)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук