B33352B4305J081
B33352B4305J081 TDK Corporation
B33352B4305J081.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FILM 3UF 5% 400VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Capacitance: 3 µF
Size / Dimension: 1.457" L x 0.709" W (37.00mm x 18.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3UF 5% 400VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Capacitance: 3 µF, Size / Dimension: 1.457" L x 0.709" W (37.00mm x 18.00mm).