Продукція > TDK > B33364A5126J550
B33364A5126J550
B33364A5126J550 TDK
B33364%20Series.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FILM 12.5UF 5% 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: Quick Connect, Disconnect
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 12.5 µF
Size / Dimension: 2.028" L x 1.240" W (51.50mm x 31.50mm)
Capacitance: 12.5µF
Написати відгук
Description: CAP FILM 12.5UF 5% 440VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: Quick Connect, Disconnect, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 12.5 µF, Size / Dimension: 2.028" L x 1.240" W (51.50mm x 31.50mm), Capacitance: 12.5µF, Size / Dimension: 2.028" L x 1.240" W (51.50mm x 31.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B33364A5126J550 B33364A5126J550 Виробник : EPCOS / TDK 586-0545-1206954.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 12uF 440volts AC