B33C-3000-8591-BK
B33C-3000-8591-BK Brady Corporation
B-8591.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B33C-3000-8591-BK (3.00"W X 100F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Black
Location: Outdoor
Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R4400-WT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B33C-3000-8591-BK (3.00"W X 100F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 3.000" (76.20mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Black, Location: Outdoor, Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R4400-WT.