B33D-1000-2-7642
B33D-1000-2-7642 Brady Corporation
B-7642.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B33, B7642 DS, WHITE, 1.543 X 2"
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: B33, B7642 DS, WHITE, 1.543 X 2", Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.