B33D-1500-2-7641Y
B33D-1500-2-7641Y Brady Corporation
B-7641.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: B33, B7641 DS, YELLOW, 2.433 X 2
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm)
Написати відгук
Description: B33, B7641 DS, YELLOW, 2.433 X 2, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm).