B37940R5221K041 EPCOS - TDK Electronics
B37830.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 220pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 220pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.