B37949K5332J062 EPCOS - TDK Electronics
DS_495_Multilayer_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP CER 3300PF 50V NP0 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 50V NP0 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3300 pF.