B3F-6005-A
B3F-6005-A Omron Electronics Inc-EMC Div
293-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 24VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 24VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 260gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Obsolete.