Продукція > EPCOS / TDK > B40600A5178M001
B40600A5178M001
B40600A5178M001 EPCOS / TDK
B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 1700uF 20% Axial Lead
на замовлення 2521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40600A5178M001 B40600A5178M001 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP ALUM POLY HYB 1700UF 25V T/H