Продукція > EPCOS / TDK > B40600A7787M001
B40600A7787M001
B40600A7787M001 EPCOS / TDK
B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 780uF 20% Axial Lead
на замовлення 2036 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 780UF 20% 35V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Capacitance: 780 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40600A7787M001 B40600A7787M001 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B40600_B40700.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP ALUM HYBRID 780UF 20% 35V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Capacitance: 780 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 7.4 A @ 20 kHz