B40620A7188M001
B40620A7188M001 EPCOS - TDK Electronics
b40620_b40720.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM HYBRID 1.8MF 20% 35V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Capacitance: 1.8 mF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 13.4 A @ 20 kHz
на замовлення 3329 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 1.8MF 20% 35V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Capacitance: 1.8 mF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 13.4 A @ 20 kHz.