B40640B8397M011 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HYBRID POLYMER AXIAL 390UF 63V
Packaging: Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded Hybrid Polymer Axial-lead 390uF 63V.
Інші пропозиції B40640B8397M011
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40640B8397M011 Виробник : TDK Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded Hybrid Polymer Axial-lead 390uF 63V