B40650A7148M001
B40650A7148M001 EPCOS - TDK Electronics
b40650_b40750.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HYBRID POLYMER AXIAL 1400UF 35V
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.9mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 1.4 mF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 6.4 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 13.8 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HYBRID POLYMER AXIAL 1400UF 35V, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.9mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 1.4 mF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 6.4 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 13.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B40650A7148M001 Виробник : EPCOS / TDK b40650_b40750.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded Hybrid Polymer Axial 1400uF 35V