Продукція > TDK > B40920A5627M000
B40920A5627M000 TDK
Виробник: TDK
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 12.5mm; 620uF; 25VDC; 3.2A; SMD; ESR: 18mΩ; ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Capacitance: 620µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Height: 12.5mm
ESR value: 18mΩ
Operating current: 3.2A
Operating voltage: 25V DC
Service life: 4000h
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 12.5mm; 620uF; 25VDC; 3.2A; SMD; ESR: 18mΩ; ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Capacitance: 620µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Height: 12.5mm, ESR value: 18mΩ, Operating current: 3.2A, Operating voltage: 25V DC, Service life: 4000h, Type of capacitor: hybrid.