B41041A5226M
B41041A5226M EPCOS / TDK
tdk_b41041_b43041-1207288.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 22 F 25V 5x11 SINGLE ENDED
на замовлення 17134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 1.9 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 52.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 105 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції B41041A5226M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B41041A5226M Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41041_B43041_Series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 1.9 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 52.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 105 mA @ 100 kHz