B41231A4279M000
B41231A4279M000 EPCOS - TDK Electronics
B41231.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16VDC 27000uF 20% PVC 6mm Terminals.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B41231A4279M000 B41231A4279M000 Виробник : EPCOS / TDK B41231.pdf?ref_disty=digikey Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16VDC 27000uF 20% PVC 6mm Terminals