Продукція > EPCOS / TDK > B41231A4339M000
B41231A4339M000
B41231A4339M000 EPCOS / TDK
B41231.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 16VDC 33000uF 20% PVC 6mm Terminals
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 33000 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.56 A @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B41231A4339M000 B41231A4339M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B41231.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 33000 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.56 A @ 120 Hz