B43044A1337M
B43044A1337M EPCOS - TDK Electronics
B41044__B43044.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 160 V
Impedance: 220 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 160 V, Impedance: 220 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.