B43082A5125M EPCOS - TDK Electronics
B43082_Series.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 1.2UF 20% 450V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1.2 µF
Voltage - Rated: 450 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1.2UF 20% 450V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 1.2 µF, Voltage - Rated: 450 V.