B43086A5336M
B43086A5336M EPCOS - TDK Electronics
B43086_Series_Rev_Dec2010.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz.