B43231A9687M000
B43231A9687M000 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 680UF 20% SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 680 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231A9687M000 B43231A9687M000 Виробник : EPCOS / TDK B43231.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400VDC 680uF 20% General Purpose